Usta Ekle

Hakkımızda

Hakkımızda

ServisJet, konutlar için elzem olan servis, çilingir, nakliyat, uydu, klima, beyaz eşya servis hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuştur. Servis hizmeti konusunda "A" kalite hizmet sunulması gayesini gütmektedir. Sektörde henüz yeni bir platform olmasına rağmen, sunduğu kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetiyle kısa sürede adından sıklıkla söz ettirmiştir.

ServisJet, kaliteli hizmet arayanlar ile kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veren ustaları buluşturmak amacıyla hizmete başlamıştır. "Profesyonel Çözüm" ve " Türkiyenin Her Yerinden İhtiyacın Olan Hizmete Kolayca Ulaş" sloganıyla yol haritasını çizen platform, sağlam ve güçlü altyapısıyla, profesyonel ekibiyle, çalışma azmi ve uzman ustalarıyla, olumlu müşteri geri dönütleriyle hızla büyümektedir.

Misyonumuz

Tüketicilerin, servis hizmetini hızlı, güvenli ve kaliteli olarak alması önceliğimizdir. Bünyemizde yer alan servis ustaları, titiz, dikkatli ve  detaylı incelemeler sonucunda belirlenmektedir. Ustalarla birlikte hizmeti profesyonel ve kaliteli bir şekilde sunmak, kendimizi geliştirmek ve çıtayı devamlı yükseltmek hedefimizdir.

Vizyonumuz

Ulusal bir platformdan daha ileriye giderek, uluslararası seviyeye yükselmek, gelişen teknoloji ve hızlı bilgi akışıyla birlikte müşteri ve ustayı en doğru şekilde buluşturmaktır. Her geçen gün daha fazla kullanıcının/tüketicinin servis uzmanına ulaşmasını sağlamaktır. Bunu gerçekleştirirken de asla kalite ve profesyonellikten ödün vermemektir.  

Neden ServisJet?

1-Kaliteli Hizmete En Hızlı ve Doğru Şekilde Ulaşın

Gelişen teknoloji, artan nüfus popülasyonuyla birlikte, servis hizmeti veren kişilerin sayısı da artmaktadır. Farklı fiyat ve kalite politikaları nedeniyle tüketiciler en doğru şekilde servis hizmetine ulaşmakta zorluk yaşayabiliyorlar. Bu alanda kurulan platformlar arasında bile çelişkiler tüketiciler arasında kafa karışıklığına yol açmaktadır.

ServisJet, bu alanda yaşanan karmaşa ve zaman kaybını ortadan kaldırmak amacıyla kurulmuştur. Sunduğu;

- kombi servisi,

- beyaz eşya servisi,

- klima servisi,

- çilingir,

-evden eve nakliyat,

- yedek parça,

- uydu servisi,

- oto kurtarma hizmetleriyle ev ve iş yerlerinin yanında yer almaktadır.

Servis hizmetine ihtiyacı olan tüketiciler, bir telefonla en kısa sürede servis uzmanına ulaşabiliyorlar. Aynı şekilde servis uzmanları da reklam,pazarlama, iş geliştirme gibi maliyet ve zaman gerektiren işlerle uğraşmadan en hızlı ve kolay şekilde müşteriye ulaşabiliyorlar. Bununla birlikte hem müşteri hem de servis uzmanı bu süreçte maliyet avantajına sahip oluyorlar.

Servis hizmeti alacak olan müşteriler, kaliteli hizmeti, işinin ehli ve yetkili kişisinden en uygun fiyata almaktadır. Servis uzmanı da sisteme kayıtlı olmak için herhangi bir aidat, peşinat, komisyon ödememektedir. Bunun sonucunda da, her taraf için de "kazan-kazan" sonucu doğmaktadır.

2- Profesyonel Yönetim

ServisJet, amatör bir ruha ve profesyonel bir çalışma anlayışına sahiptir. Bünyesinde barındırdığı çalışma ekibi, dinamik ve sürekli kendini yenileyen, gelişmeye açık, profesyonel kişilerden oluşmaktadır.  Ekipte yer alan editör, seo ekibi, yazılım uzmanları, adwords kadrosu ve sosyal medya yöneticileriyle hizmet süreci profesyonel şekilde yönetilmekte ve takibi yapılmaktadır

Profesyonel çağrı merkezi alanında uzman ve insani ilişkileri gelişmiş kişilerden oluşmaktadır. Kullanıcılarla iletişimi doğru şekilde kurup, hizmet sürecini doğru yönetirler. Hizmet öncesi ve sonrası takibini yaparak sistemin gelişmesinde büyük rol oynarlar.

Tüketiciler, günümüzde servis hizmeti almadan önce sosyal medya yorumlarını dikkate almaktadır. Onlar için müşteri yorumları büyük önem taşımaktadır. Bunu dikkate alan sosyal medya ekibi, müşteri takibi ile hizmetin profesyonel ve kaliteli sunulmasında büyük rol oynamaktadır.

Büyük rekabetin yaşandığı servis hizmeti sektöründe servis ustalarının adlarını duyurmaları, müşteri portföylerini genişletmeleri zor olmaktadır. Kendi başlarına seo çalışmaları yapmaları, pazarlama işlerini yürütmeleri zaman ve maliyet kaybı yaşamalarına yol açmaktadır. Bu bağlamda ServisJet, servis uzmanlarının yardımlarına koşmaktadır. SEO çalışmaları, reklam ve pazarlama çalışmaları, müşteri takibi, sosyal medya yönetimiyle hem kullanıcı hem de servis uzmanı sayısının artmasını sağlamaktadır.

3-Servis Uzmanlarına Büyük Avantajlar Sağlar

Küçük işletmelerin adlarını duyurmaları, işlerini büyütmeleri için reklam ve pazarlama büyük önem taşımaktadır. Bu işler de büyük maliyet gerektirmektedir. Servis ustaları da bu işlerle hem zaman hem de maliyet kaybı yaşamak istemezler. ServisJet, müşteri portföylerini genişletmek isteyen servis uzmanlarına şu katkıları, avantajları sağlamaktadır;

 - Aylık sabit ücreti yoktur.

 - Taahhüt istenmez.

- Sisteme kayıtlı ustalar, kendi bölgelerinde potansiyel hedef müşterilere direk ulaşırlar.

-  SEO, reklam ve pazarlama işleriyle uğraşmak zorunda kalmazlar. Bunun sonucunda da maliyet ve zaman tasarrufu yaparlar.

- Adwords reklamlarındaki sahte tıklamalara, yüksek tıklama bütçesine maruz kalmazlar. 

- Çağrı merkezinin müşteri karşılama hizmetinden yararlanırlar.

- Hizmet sonrası, müşteri memnuniyet anketi hizmetinden yararlanırlar.

- Mobil uygulama sayesinde açılan işleri, kredi  takiplerini yapabilirler.

- Sisteme ilk kayıt olan her servis uzmanına ücretsiz olarak 50 hoş geldin iş yönlendirme kredisi verilir.

ServisJet Nasıl Çalışıyor?

1- Tüketiciler/Kullanıcılar İçin Nasıl Çalışıyor?

Herhangi bir servis hizmetine ihtiyacı olan tüketiciler;

    - 444 8 436 çağrı hattını arayarak,

    - www.servisjet.com web sitesine giriş yapıp, servis talebi oluşturarak,

    - 0 542 312 40 76 whatsapp hattından iletişime geçebilirler.

Profesyonel çağrı merkezi, servis talebinizi alarak, size en yakın ve uygun ustayı yönlendirmektedir. İşi alan usta da sizinle irtibata geçerek, hizmetini sunmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken ve önemli olan servis talebinizi en doğru şekilde oluşturmanızdır. İhtiyacınız olan hizmeti doğru şekilde tarif ettiğinizde, çağrı merkezinin konuyla ilgili kısa soruları yanıtladığınızda, sizin için uygun olan usta yönlendirilecektir.

Tüketiciler, bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanmaktadır. Ayrıca, profesyonel çağrı merkeziyle görüşme sonucunda, en uygun fiyat politikası kapsamında en uygun fiyata hizmeti almaktadırlar.

2- Servis Uzmanları İçin Nasıl Çalışıyor?

ServisJet, servis uzmanlarının müşteriye ulaşmalarında en kısa ve hızlı yol olarak dikkat çekmektedir. Ayrıca ServisJet sistemi bütün ustalara açıktır. Daha büyük kitlelere adını duyurmak isteyen ustalar  sisteme ücretsiz olarak kayıt olabilirler.

Sisteme kayıt olmak için www.servisjet.com adresine giriş yapıyorsunuz. Ana sayfanın sağ üst köşesindeki "usta ekibine  katıl" yazısına tıklayın. Ekrana gelen formdaki bilgileri doldurun. Hesabınızı oluşturduktan sonra sisteme adınızı yazdırmış oluyorsunuz.

Sistem her ustaya açık olsa da, aileye katılmak için belirli kriterleri taşımanız gerekiyor. Servisjet, "kaliteli ve profesyonel hizmet" anlayışını benimsediğinden, aynı anlayışı ustalarından da beklemektedir. Yeterli bilgi ve beceri donanıma sahip, ehil ve yetkili, referansları güçlü ustalar sisteme kabul edilmektedir. Bu özelliklere sahipseniz sisteme kaydınız yapılıyor.

Sisteme kabul edilen her usta için 50 kredi tanımlanıyor. Servis uzmanı her iş aldığında bir kredi düşülüyor. Verilen bu kredi ücretsizdir. Kredi sıfırlandığında usta, sistemden yeni kredi talep edebiliyor.

Ustanın branşıyla ilgili bir servis talebi oluştuğunda, ustanın hesabına iş düşüyor. Usta da, hizmeti sunarak, işi sonuçlandırıyor. İşin sonunda çağrı merkezi, müşteriyi arayarak, hizmetin kalitesi, ustanın davranışları, hizmete verilen puanla ilgili kısa bir anket yapıyor. Bunun sonucunda da ustaya belirli bir puan veriliyor. Böylece ustanın ya popülerliği artıyor ya da hizmet derecesi düşüyor.

Servis uzmanları, sistemin mobil uygulamasını indirerek, iş ve kredi takibini daha kolay yapabilirler. İşletim  sistemlerine göre Google Pay veya App Store'dan ServisJet'in mobil uygulamasını indirebilirler. Kendilerine açılan işleri, müşteri yorumlarını, aldıkları puanları, popülerliklerini görebilirler. Ne kadar iş aldıklarını, kalan kredilerinin takibini yapabilirler.

 
TIKLA ARA SERVİS ÇAĞIR (444 8 436)